Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NADĚJE PRO HONZÍKA

Ochotnické divadlo

OCHOTNÍCI HONZÍKOVI

Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na reprízu představení Sedelského ochotnického spolku "O mrtvých (ne)jen dobře". Tato černá komedie Vás zaručeně pobaví a ještě Vám umožní udělat dobrý skutek. 

Představení konané v pátek 24. 7. 2015 od 19 hodin v sále Sedelské hospody pořádáme jako benefiční. Veškeré vybrané vstupné z tohoto představení chceme věnovat Honzíkovi na léčbu svalové dystrofie - více na www.honzik.wbs.cz.

Kdo jste u nás ještě nebyl, Sedelskou hospodu najdete v Sedle, v malebné vesnici cca 3 km západně od Číměře a 12 km jižně od Jindřichova Hradce. Další informace www.sedlo.eu.

Podrobné informace o rezervaci vstupenek na toto představení jsou na plakátě v příloze.

Těšíme se na Vás.

Za S.O.S. Renata Kněžínková (rejža)

 

Velmi ráda bych alespoň v krátkosti sdílela dojmy z proběhlého benefičního vystoupení Ochotnického divadla, kterého jsem se osobně účastnila. Příběh černé komedie, prostředí a výkony herců byly výborné. Již delší dobu jsem se takto kulturně nepobavila a nenasmála. Závěr byl ale plný vděčnosti, dojetí i slziček. Tento ochotnický spolek byl schopný na malé vesnici vybrat na dobrovolném vstupném nádhernou částku, která mi byla osobně předána na pódiu formou přiloženého šeku. Děkujeme všem zúčastněným. 

Maminka Dita

 

 

 

KONCERT

obsah se připravuje

Organizuje Kateřina Bártová a Zita Strnadová

TOPlist